Jak jsme začínali? O našem týmu

Začali jsme tvořit webové stránky přibližně před 3mi lety, v té době jsme to dělali spíše pro zábavu, protože jsme byli studenti a neměli jsme tolik času se tomu věnovat. Po vystudování střední školy jsme si ale uvědomili, že tvorba webových stránek je něco, co nás naplňuje a chceme se tomu začít věnovat naplno, proto jsme začali vymýšlet, jak si udělat z tohoto koníčku i práci, která by nás dokázala uživit.

Nakonec jsme vše promysleli a vymysleli i název, pod kterým se nyní prezentujeme. Snažíme se přijít s něčím novým, děláme věci podle sebe a svých vlastních technologií. Pomáháme firmám a podnikatelům se prosadit v online světě.

- TheVentureTeam -

Kdo se podílí na jakých věcech? Role v našem týmu

Daniel Sláma Kodér a grafik

Navrhuji a tvořím weby podle představ klientů s přidáním mé kreativity. Tvorba webů není jen má práce ale i koníček.

Dominik Šlechta Programátor, Mastermind

Moje práce není vizuálně vidět, ale je důležitá, webová stránka díky mě poskytuje potřebné služby a funkce. Programování složitějších částí webu mě vždy zajímalo a proto se tomu nyní v našem týmu věnuji naplno.

Nevíte si rady? Kontaktujte nás

Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete, byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.

Ok